Služby pro turisty

Zpříjemněte si dovolenou na Tenerife námi nabízenými službami v češtině! Buďte si jistí, že se zde vždy a za všech okolností domluvíte! S angličtinou si tu totiž vystačíte jen na té nejzákladnější úrovni!

Nabízíme:

Výlety po ostrově s českým komentářem – Přijet na Tenerife a nevidět jeho dechberoucí přírodní krásu je doslova hřích! Nenechte si ujít možnost vidět unikátní přírodní scenérie a architekturu historických měst s českým výkladem!

Zajištění povolení pro výstup až na vrchol - zajistíme vám povolení pro výstup až na samý vrcholek nejvyšší hory celého Španělska El Pico del Teide (3718 m) - je třeba zažádat s dostatečným předstihem!

Zajištění půjčení vozidla – Pokud preferujete úplnou nezávislost, tak vám zajistíme zapůjčení automobilu.

Odvezeme vás na start - ostrov Tenerife je plný úchvatných turistických stezek, které ale většinou končí na jiném místě než začínají. A to vzhledem k hornaté krajině znamená, že ta samá stezka, která je jednosměrně a z kopce příjemným rodinným zážitkem, může obousměrně otestovat limity vaší fyzické kondice. Námi nabízená služba spočívá v tom, že vaše půjčené auto necháme v cíli stezky a naším druhým autem vás odvezeme na její začátek. A jako bonus vás upozorníme na krásy a případná úskalí vámi zvolené trasy.    

Odvoz z/na letiště – Není taxi jako taxi. My mluvíme česky.

Doprovod při nákupech – Vyzvedneme vás v hotelu a vezmeme vás nakupovat.

Doprovod v případě úrazu či zdravotních komplikací – Pokud chcete mít jistotu, že se u lékaře domluvíte, tak si nezapomeňte s sebou vzít na Tenerife na nás kontakt.

Tlumočení pro všechny příležitosti

Když na dovolenou,
tak na Tenerife!

Nemusíte umět španělsky,
abyste se tu cítili jako doma.
Máte nás, agenturu naTenerife.cz
a naše nadstandardní služby
v češtině!

Nezapomeňte si na nás vzít kontakt :
+420 226 253 828
+34   922 971 797
Počasí na jihu Tenerife