Služby pro rezidenty

Pokud již máte na Tenerife vlastní bydlení, nebo si s touto myšlenkou pohráváte, tak vám rozhodně máme co nabídnout!

Díky námi nabízeným službám pro vás není problém: 

Přihlášení k trvalému pobytu – Zařídíme vám tzv. Número N.I.E. – obdoba českého rodného čísla, které je pro vás nepostradatelné na všech úřadech.

Založení účtu v bance a jeho správa – Dokonce i zaměstnanci v bankách často anglicky moc nemluví.

Výběr a koupě nemovitosti – Najdeme váš nový domov na Tenerife, zjistíme zda vámi vybraná nemovitost není zatížena nějakými dluhy a domluvíme podmínky koupě. Nutno dodat, že ceny nemovitostí na Tenerife jsou na svém historickém minimu.

Zapsání nemovitosti u notáře a na katastru – Zapíšeme vaši novou nemovitost na vaše jméno.

Přihlášení vody, elektřiny a popelnic – Vyřídíme papírování spojené s přihlášením těchto nezbytností.

Platba daní – Za nemovitost a provoz automobilu na silnicích, tzv. „Rodaje“, je každý rok třeba zaplatit daň.

Schůze družstva nájemníků – Pokud máte sousedy, tak jste i členy družstva nájemníků, tzv. Comunidad. Na jeho schůzích se domlouvají důležité věci. Nejen výše poplatků, ale například zda zainvestovat do vyhřívání bazénu, apod. Účast na schůzích je většinou velmi nízká, a proto to může být právě váš hlas, který rozhodne ve váš prospěch. Nabízíme vám nejen tlumočení, ale, v případě vaší nepřítomnosti, i účast na schůzi a hlasování za vás.

Zajištění právního zastoupení – V případě nezbytnosti zařídíme právní zastoupení.

Česká televize – Umožníme vám sledovat vaše oblíbené české TV programy!

Levné telefonování do Čech - Levné znamená za 0,02€/min. na pevnou a 0,07€/min. na mobil.

Úpravy a výbavení domácnosti – Chcete vymalovat, vyměnit dřez či okna, položit novou dlažbu? I na to máme osvědčené specialisty.

Výběr a koupě automobilu – Zpočátku si sice auto můžete půjčovat, ale pokud tu budete trávit několik měsíců v roce, tak se bez vlastního automobilu nejspíš neobejdete. S jeho výběrem a koupí vám rádi pomůžeme.

Revize, STK a opravy automobilu – Nejenže vám doporučíme ověřené servisy, ale navíc je vždy lepší si s mechanikem v servisu dobře rozumět.

Pojištění automobilu a nemovitosti – Každé pojištění má spoustu variant. Umožníme vám se v nabídce dobře zorientovat a správně pojistit váš majetek.

Garáž s každodenním dohledem – Nechávat auto dlouhodobě na ulici není zrovna dobrý nápad. My vám nabízíme možnost zaparkovat vaše auto v garáži, kde ho budeme mít každý den na očích. Samozřejmostí je, že ho i pravidelně nastartujeme, aby netrpělo douhodobou nečinností.

Kontrola stavu vaší nemovitosti, když zrovna nejste na Tenerife – Tak často jak si jen přejete zkontrolujeme, že je u vás vše v pořádku, že vás nevytopili sousedi, apod.

Úklid – a to i před vaším příjezdem – Nabízíme zajištění úklidu. Protože není nic protivnějšího než začít dovolenou mytím oken a vytíráním podlahy na terase.

Výlety po ostrově s českým komentářem - Bydlet na Tenerife a neznat jeho dechberoucí přírodní krásu je doslova hřích! Využije možnost vidět unikátní přírodní scenérie a architekturu historických měst s českým výkladem!

Odvoz na/z letiště Praha Ruzyñ - Pokud nejste z Prahy tak vás odvezeme na/z letiště. 

Odvoz z/na letiště Tenerife - Není taxi jako taxi. My mluvíme česky.

Doprovod při nákupech - Využije našich zkušeností! Vezmeme vás nakupovat.

Doprovod v případě úrazu či zdravotních komplikací - Pokud chcete mít jistotu, že se u lékaře domluvíte, tak si s sebou vezměte tlumočníka.

Výuka španělštiny - Pomůžeme vám s vašimi španělskými začátky, naše výuka probíhá s českým lektorem.

Tlumočení pro všechny příležitosti

  

Na Tenerife jako doma!

Nemusíte umět španělsky,
abyste se tu cítili jako doma.
Máte nás, agenturu naTenerife.cz
a naše nadstandardní služby
v češtině!

Nezapomeňte si na nás vzít kontakt :
+420 226 253 828
+34   922 971 797
Počasí na jihu Tenerife